Bez Tabu skaidro, vai dabas parkā patiešām izvērš dabas piesārņošanu un nelegālu ražošanu

0 komentāri

Kaimiņiem Rītabuļļos bija aizdomas, ka Ilmaņu ielā 6 notiek nelegāla laivu būvniecība un tirdzniecība. Līdz būvdarbiem tiek piesārņota vide, apgalvo kaimiņi. Raidījums Bez Tabu līdzi ņēma vides inspektoru un devās skaidrot situāciju.

Kaimiņi saka tā, – tur tiekot būvētas laivas, būvdarbu atlikumi tiek mesti turpat ūdenī un citādi tiek piesārņota Piejūras dabas parka teritorija. Iepriekš satrauktais kaimiņš esot turp devies arī ar pašvaldības policiju, kas nekādus pārkāpumus nekonstatēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raidījums Bez Tabu ar Valsts vides dienesta pārstāvi devās lūkot, kas notiek. Secinājumi: vells nav tik mells, kā to mālē. Laivas tur ir, tomēr nekas neliecina, ka notiktu dabas piesārņošanas darbības. Savukārt vietas uzraugs un apsargs vienā personā skaidro – kaimiņi vienkārši esot “uzēdušies” un tādēļ grib celt neslavu.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas