Bez Tabu piedāvā: Satiec Enriki Iglesiasu!

17 komentāri

Jau šonedēļ, 7. decembrī, Arēnā Rīga uzstāsies latino popzvaizgne Enrike Iglesiass. Bez Tabu un koncertaģentūra FBI piedāvā pārliecināties, vai esi īstens Enrikes Iglesiasa fans un cik labi Tu viņu pazīsti?

Pareizi atbildi uz visiem jautājumiem un, iespējams, tieši Tu tiksi pie unikālas balvas – 2 ielūgumiem uz Enrikes Iglesiasa koncertu, kā arī iespēju satikt klātienē pasaulslaveno dziedātāju un kopīgi nofotografēties!

Paldies! Konkurss ir noslēdzies.

17 komentāri

TOP komentāri

 • Kur?
  0

  Kur?

  Kur ir rezultati? Atbildes?

  07.12.2014 11:05

 • ThePrincess
  0

  ThePrincess

  Es vēlētos to arī uzzināt..

  06.12.2014 19:46

 • Ieva
  0

  Ieva

  +++

  06.12.2014 18:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas