Bez Tabu pārbauda iedzīvotāju godaprātu

0 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu veic eksperimentu un pārbauda iedzīvotāju godaprātu. Eksperimentam tiek izmantoti divi naudas maki un mobilais tālrunis. Makā tiek ievietota nauda, bet pats maks ielikts aizmugurējā bikšu kabatā tā, lai tas visiem būtu redzams. 

Pirmā pārbaudes vieta ir 15. trolejbuss, kurā pa ceļam uz Ķengaragu bieži mēdz uzdarboties kabatas zagļi. Nobraucot teju līdz galapunktam, zagļi netiek konstatēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī tad, kad maks tiek ”nejauši” atstāts uz soliņa, garnadžus tas nepiesaista, izņemot gadījumu pie Centrālās stacijas, kad jauniešu bars maku pārbauda, izņem no tā naudu un atliek atpakaļ vietā, kur tas ticis atstāts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas