Bērziņu ģimenei, kurā aug divi bērni, ļoti nepieciešama palīdzība tēta ārstēšanā

4 komentāri

Bērziņu ģimenei Daugavpils pusē nepieciešama palīdzība tēva ārstēšanai, kas sirgst ar melanomu. Tuvnieki lūdz ziedot, lai vīrietis atkal varētu pilnvērtīgi strādāt un būt atbalsts savai ģimenei, kurā aug divi bērni.

Vīrietim diagnosticētā slimība – muguras ādas melanoma II B st., pT4, N0, M0. Šausmīgo ziņu ģimene saņēma šā gada janvārī. Ārstēšanai nepieciešami 80 tūkstoši eiro, no kuriem pusi sedz valsts. Tā būs medikamentozā ārstēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģimene dzīvo Daugavpils novada Vecsalienas pagastā un nodarbojas ar lauksaimniecību. Tajā aug divi bērni – dēls mācās Salienas vidusskolas 12. klasē un meita – Daugavpils Poļu ģimnāzijā.

Ģimene pati saviem spēkiem diemžēl nevar savākt vajadzīgo summu, tāpēc lūdz palīdzību visiem labas gribas cilvēkiem ziedot naudu uz bankas kontu, kura rekvizīti norādīti turpmāk.

LV29UNLA0050024056620
Jevgeņija Bērziņa

Tālrunis: 37129288704 (uzziņām)

“Ģimenei ir vajadzīgs tēvs, tāpēc ļoti lūdzam ziedot kaut nelielu naudiņu labam darbam,” aicina tuvinieki.

Ar šo ziņu dalījusies arī Daugavpils novada pašvaldība, kas aicina cilvēkus iesaistīties un ziedot ģimenes atbalstam.

4 komentāri

TOP komentāri

 • KĀĀ???
  +1

  KĀĀ???

  Starošana,ķīmija,Rigvirs???Uz onkologa recepti-rigviru saņem bez maksas...Zinu,ko runāju...mana mamma jau otro gadu špricē...

  03.06.2016 22:44

 • Dace Znatnaja
  +1

  Dace Znatnaja

  MELANOMAS SLIMNIEKIEM PROF. Muceniece savas izgudrotās zāles ārstēšanai novēlējusi bez maksas. Kur ir ??? Painteresējaties- šeit ir tas gadījums kur viroterapija pienākas bez maksas. Turaties!!!

  31.05.2016 22:16

 • vēsma Kalniņa
  +1

  vēsma Kalniņa

  Mūsu valstī daudzas lietas ir tikai uz papīra, viens no piemēriem ir arī C hepatīta ārstēšanas apmaksa pilnībā no valsts kabatas. Neceriet..esiet reāli.

  31.05.2016 21:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas