Bērziņš un Straujuma vēl mierpilnus Ziemassvētkus

0 komentāri

Valsts prezidents Andris Bērziņš Latvijas iedzīvotājiem vēl mierpilnus, saticīgus un baltus Ziemassvētkus, kas liek aizmirst rūpes un raizes, atdzimt priekam un cerībai.

Bērziņš aicina piepildīt savas sirdis, mājas un Latviju ar gaišām un labām domām, cieši ticot, ka viss labais īstenosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Andris Bērziņš:
Lai Ziemassvētki ir kā gaismas tilts, kas gada tumšākajā laikā paver ceļu sirds siltumam un mīlestībai. Priecīgus Ziemassvētkus!

Arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) ikvienam cilvēkam Latvijā un visiem tautiešiem plašajā pasaulē novēl skaistus un mierīgus Ziemassvētkus.

“Ziemassvētki ir vieni no gada skaistākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem, kad izvērtējam, kas ir patiesi vērtīgs mūsu dzīvē,” svētku apsveikumā norādījusi Straujuma.

“Tie ir svētki, kuros mīlestībā un siltās sarunās izbaudām kopā būšanu ar sev mīļajiem, noliekam malā ikdienas darbus un atrodam laiku gaišām domām,” sacīja premjerministre, piebilstot, ka svētku noskaņa atnāk, ja radām to paši kopā ar saviem tuviniekiem.

“Novēlu ikvienam cilvēkam Latvijā un visiem mūsu tautiešiem plašajā pasaulē – skaistus un mierīgus Ziemassvētkus!”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas