Bērnus visvairāk sāpināja svētku gājiena atcelšana, atzīst vecāki

1 komentārs

Bērni visvairāk pārdzīvojuši par Skolēnu dziesmu un deju svētku gājiena atcelšanu, jo bija gatavi doties ceļā, intervijā 900 Sekundēm atzīst Māmiņu kluba pārstāves Liene Bērziņa un Sandija Salaka.

Kā norāda Liene Bērziņa, kuras ģimene arī piedalījās Skolēnu dziesmu un deju svētkos, tad vissāpīgākais kolektīviem bijis svētdienas rīts, kad gājiens tika atcelts, jo bērni bijuši gatavi doties ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņasprāt, dalīšana “stiprajos un nīkuļos” nav bijusi pareiza, un, kā piebilst Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka, arī vislabāk fiziski sagatavotajiem bērniem gadīsies vājuma brīži. Tajā pašā laikā vecāki nenoliedz, ka bērniem nav bijis pilnvērtīgs uzturs, jo uz jautājumu par to, vai paēsts, visbiežāk saņemta noraidoša atbilde.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ma
    0

    ma

    Ēšana bija pat ļoti normāla un ēdienkarte pilnīgi pareiza. Bērni mājās ir pieraduši, piedodiet, rīt vai nepārtraukti našķoties bez normālām ēdienreizēm. Arī lieto uzturā daudz cukuru saturošu produktu.Viss kā pietrūka- cukura slēptā veidā.Dejotājiem- vecāko klašu puišiem ,iespējams, arī porcijas varēja būt par mazu, taču ne koristiem.

    14.07.2015 23:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas