Bērnu uzticības tālrunis vidēji 10 reizes mēnesī saņem zvanus par seksuālu vardarbību

0 komentāri

Bērnu uzticības tālrunis saņem arvien vairāk zvanu par vardarbību – gan fizisku, gan emocionālu, gan arī par pamešanu novārtā, interneta drošību un seksuālu vardarbību, tā intervijā raidījumā 900 Sekundes atzina Agita Alksne, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTA) Ģimeņu ar bērnu atbalsta dienesta direktore.

Kopumā pērn uzticības tālrunis saņēmis gandrīz 64 tūkstošus zvanu, no kuriem apmēram divi tūkstoši vērtējami kā konsultācijas par smagas vardarbības gadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nereti bērni ziņo arī to, ka ir aizbēguši no mājām vai internātskolas, devušies uz mežu un apmaldījušies, ir iestājusies nevēlama grūtniecība vai arī viņi paši ir bijuši vardarbības liecinieki.

Visvairāk uz uzticības tālruni zvana mācību gada sākumā, Ziemassvētkos un vasarā nakts laikā.

Uzticības tālrunis 116111 darbojas visu diennakti un ir bezmaksas, zvanot no jebkuras tālruņa līnijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas