Bērnu slimnīca atrisina garo rindu problēmu pie imunologa

0 komentāri

Vecāku trauksmes signālus, ka ir problēmas pierakstīt bērnu pie imunologa, sasniedzis ne tikai Bez Tabu, bet arī Nacionālā veselības dienesta speciālistus.

Tā ir tāda specialitāte, kas šobrīd tiek nodrošināta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, un, protams, ņemot vērā, ka viņi ir tikai divi, līdz ar to ir noteikts stundu skaits, kuras šie speciālisti spēj nodrošināt,” Nacionālā veselības dienesta pārstāve Evija Štālberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izpētot, kāpēc izveidojušās garas rindas pie imunologa, Bērnu slimnīcas pārstāvji izpētījuši, ka bieži vien ģimenes ārsti veic nosūtījumu pie šā speciālista, kaut gan problēmas vaina slēpjas citur un nepieciešama bijusi cita speciālista konsultācija. Tāpēc Bērnu slimnīca izstrādājusi noteiktu kārtību, kā mazie pacienti būtu pierakstāmi pie minētajiem speciālistiem, kas ļāvis būtiski samazināt rindas.

Tāpat Bērnu slimnīcas pārstāve atklāj, ka rindas izveidojušās, jo viens no imunologiem ilgstoši slimoja, līdz ar to izveidojušās garas rindas. Ārsts marta sākumā atgriezīsies, un rindām vajadzētu mazināties.

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Bez Tabu veica eksperimentu – mēģināja pierakstīties rindā pie imunologa, un patiešām – rinda ir samazinājusies, jo pie speciālista iespējams nokļūt jau 4. martā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas