Bērnu priekšnesumi Brīvdabas muzejā aizkustina klātesošos

0 komentāri

Brīvdabas muzejs šodien bija atvēlēts Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem. Riti raiti programmas ietvaros varēja vērot dažādu folkloras grupu priekšnesumus. Saposušies sava novada tautastērpos, bērni ar patiesu aizrautību dziedāja un dancoja.

Vairāk nekā tūkstoš bērnu no 80 folkloras kopām demonstrēja apgūtās un pārmantotās lokālās dziedāšanas tradīcijas, stāstīšanu un rotaļāšanos. Dalībnieki savam priekšnesumam bija rūpīgi gatavojušies. Sagādāti tautastērpi, mūzikas instrumenti, tāpat visiem līdzi bija labs garastāvoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Priekšnesumi aizkustināja visus klātesošos. Daudzi pauda sajūsmu, ka folkloras tradīcijas tiek pārmantotas no paaudzes paaudzē, ziņo TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters.

Tie, kas šodien nevarēja pabūt Brīvdabas muzejā, neko nav nokavējuši. Piektdien ar folkloras kopām no visiem Latvijas novadiem ikviens varēs sadziedāt un sadejot Brīvības pieminekļa laukumā.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas