Mamma: Bērnu nometnē ”Laimītes” bērnus soda ar pietupieniem

0 komentāri

Bērnu nometnē ”Laimīte” audzinātāji paceļ balsis un bērnus sauc par ”stulbeņu baru”, savukārt kā soda mērs par nepaklausību tiek piemēroti 50 pietupieni, bērna pausto raidījumam ”Bez Tabu” atstāsta mamma Simona.

Bērnu un jauniešu centra ”Laimīte” direktore Aiva Sarma norāda, ka iepriekš par šādiem gadījumiem nebija dzirdējusi. ”Nedomāju, ka tā ir taisnība,” norādīja ”Laimītes” priekšniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Īsti profesionāli tas nav, un, droši vien, pedagogiem būtu jādomā, kā viņi uzvedas bērnu klātbūtnē,” pauda Rīgas domes Izglītības un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs. Centrs ”Laimīte” atrodas Rīgas pašvaldības paspārnē.

Tāpat bērna mamma Simona uzskata, ka faktiski nometnē, kuras maksa ir 200 eiro nedēļā, bērni tiek pamesti novārtā. Minimāla programma ir izstrādāta, taču bērni bariņos spēlē kārtis, kamēr paši pedagogi spēlē futbolu vai volejbolu. Tāpat bērni ir sūdzējušies, ka 30 grādu karstumā, kāds valdīja šovasar, neesot bijis pieejams ūdens. Savukārt, A. Sarma norāda, ka tas esot bijis kāds pārpratums, jo ūdens bērniem esot pieejams.

”Laimītes” nometne ierīkota vecās padomju laika pionieru nometnes ēkās.

Plašāk par šo problēmu uzziniet ”Bez Tabu” sagatavotajā sižetā augstāk!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas