Bērnunamos nonāk pusaudži ar lielu “ielas dzīves” pieredzi, atzīst Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

0 komentāri

Bērnunamos nonāk arī tādi bērni pusaudžu vecumā, kuriem ir liela ielas dzīves pieredze, nereti – arī ar dažādu vielu lietošanas pieredzi, atzina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa.

“Protams, nevienā bērnunamā nav viegli. Šie jaunieši nevēlas mainīt ierasto dzīves modeli, un šā modeļa maiņa ir ļoti sarežģīta un prasa ilgstošu laiku,” sacīja L. Rieksta-Riekstiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa atzina, ka problēmas lielā daļā bērnunamu ir tieši ar to, ko darīt ar pusaudžiem, kā nodarbināt, kā panākt, lai viņi vēlas savā dzīvē kaut ko mainīt”. “Pie tā vēl bija daudz jāstrādā,” sacīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Ogres novadā kādā pamestā ēkā atrasts vietējā bērnunama Laubere audzēkņa līķis.

Runājot par konkrēto gadījumu Ogrē, Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece sacīja, ka, pirmkārt, ir jāsaprot, kādi ir nāves cēloņi, un tikai tad var vērtēt to, vai bērnu nama iespējās bija novērst nelaimi.

“Jautājums par to, kad sāka pazudušo pusaudzi meklēt, kas meklēja, vai izdarīja visu, kā vajag. Pagaidīsim, ko policija pateiks. To nav sarežģīti noskaidrot, tas ir viegli pārbaudāms. Vēl ir jautājums, tad, ja meklēšana netika uzsākta laikus, vai tā ir saistāma ar nāvi,” pauda L. Rieksta-Riekstiņa.

Skaties video:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas