Bērnu mīlulis un draugs zeltainais Dingo meklē ģimeni

1 komentārs

Neticami mīlīgais Dingo ar mazliet iešķībo purniņu dzīvnieku patversmē Juglā nonāca pusbadā – iepriekš suņuks bija ilgstoši klaiņojis, vai arī saimnieki par viņu nav pietiekami rūpējušies. Sunītim nav māju, tomēr viņš ļoti mīl bērnus un priekā sarosās ik reizi, kad satiek kādu ģimeni.

“Dingo līdz šim dzīvojis Siguldas pusē, visticamāk, kādā ģimenē ar maziem bērniem – ieraugot līdzīgu ģimeni, Dingo “milzonīgā” priekā smilkst un izmisīgi tiecas pie visiem cilvēkiem ar bērniem,” raksta dzīvnieku draugi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suņa vecums ir viens vai divi gadi, tas ir ļoti draudzīgs, un būtu burvīgs ģimenes loceklis un draugs!

“Ja nu Dingo “iekrita” sirsniņā, atbrauc pie viņa ciemos un varbūt mājas dosities jau kuplākā pulkā,” aicina dzīvnieku patversmes pārstāvji.

Patversmes tālr.: 26617636 (darba laiks 10.00-18.00, pirmdiena – brīvdiena).
Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

1 komentārs

TOP komentāri

  • Rasma Pētersone(Bērziņa)
    +6

    Rasma Pētersone(Bērziņa)

    Dingo ir atradis jaukas mājas, suņuks ir priecīgs un visi kopā laimīgi.

    25.06.2015 20:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas