Bērnu bīstamās rotaļas: salto no elektrības skapja

0 komentāri

Kāds aculiecinieks nofilmējis video, kurā redzams, kā bērni parkā spēlējas pie elektrības tranformatora skapja, savukārt viens bērns no tā nolec, turklāt apmet aizmugurējo salto.

Elektroietaišu uzturēšanas daļas vadītājs Marts Kacēvičs:

Konstrukcija ir nostiprināta un noslēgta, taču tāda vieda slodzēm tā nav paredzēta un var tikt bojāta. Tas var izraisīt strāvas saskari ar metāla korpusu un nodrošināt arī spēcīgas strāvas triecienu.

Viņš aicinājis pieaugušos sekot līdzi, lai šādas bērnu rotaļas nenotiktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas