Bērni vagonā, ritenis durvīs, mamma paliek uz perona – ģimenei nepatīkams piedzīvojums

0 komentāri

Kādai māmiņai un divas viņiem bērniem nudien nepatīkami beidzies velo ceļojums. Gribēdami iekraut velosipēdus pasažieru vilcienā, lai nokļūtu līdz iecerētajai velo piedzīvojuma vietai, vilciena durvīs iespiests sievietes velosipēds. ”Paldies Dievam, ka tikai velosipēds,” stāsta sieviete.

Viņa atklāj, ka ar bērniem īpaši sagatavojusi ”plānu”, lai veiksmīgi iekāptu vilcienā ar diviem bērniem un trim velosipēdiem. Ģimene vilcienā kāpusi pirmajā vagonā – tā, lai viņus redzētu vilciena vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No sākuma vilcienā iekāpuši bērni. Tad viņa viņiem padevusi riteņus. Un, kad centusies ienest savējo, aizvērušās vilciena durvis. Bērni palikuši vagonā, ritenis iespiests durvīs, bet pati sieviete uz perona. Viņa saka – iespējams, ka nostrādāja automātika un durvis pēc brīža atvērušās. Tomēr sieviete atzīst, ka šis bijis nepatīkams pārdzīvojums. ”Bērni bija šokā, ka varētu aizbraukt kaut kur vieni paši, es savukārt šokā par savu bērnu pārdzīvojumiem,” stāsta sieviete.

Vairāk par negadījumu skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas