Bērni mācās atdzīvināt Anniņu

0 komentāri

Skolēnu brīvlaiku lielais vairums jauniešu izmanto, lai atpūstos un izklaidētos. Tomēr daži uzcītīgākie raidījuma Degpunktā skatītāji vēlas turpināt mācības. Viņiem šī iespēja tika sagādāta – iepazīstinot ar ātrās palīdzības mediķu darbu un dodot iespēju pašiem iemācīties sniegt pirmo palīdzību kritiskās situācijās.

Mācībās piedalās četri jaunieši, kuri ir regulāri raidījuma Degpunktā skatītāji. Viņus interesē viss, kas saistīts ar glābēju, mediķu un policistu darbu. Viens no puišiem – Ņikita sapņo kļūt par ārstu, bet pirms tam jāpārliecinās, vai viņa sapņu profesija arī realitātē ir tāda, kādu viņš to sagaida.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas