Beness Aijo: Rietumi vēlas bērnus pataisīt par stulbiem hamburgeru ēdājiem

0 komentāri

”Viņi grib mainīt mentalitāti – atdot bērnu kādā Rietumeiropas ģimenē vai internātā, lai pārvērstu cilvēku, kurš audzināts tradicionālā, konservatīvā ģimenē, par stulbu hamburgeru ēdāju,” tā nacionālboļševiks Beness Aijo izteicies saistībā ar situāciju, ka ārvalstīs bērnus izņem no ģimenēm, kas nav atzītas par labvēlīgām.

Trešdien pie Lielbritānijas vēstniecības Rīgā noritēja pikets, kurā tika protestēts pret ”vairākās Eiropas valstīs piekopto praksi par bērna izņemšanu no ģimenes pēc bērna vai kādas citas personas sūdzības”, iepriekš skaidroja nacionālboļševiks B. Aijo, kurš līdz šim plašāk bija pazītams ar piedalīšanos separātiskos nemieros Ukrainā.

Kopumā piketā pulcējās nedaudz vairāk kā desmit cilvēki un vairāki žurnālisti.

Aktīvists B. Aijo, kurš iepriekš izcēlies ar piketu rīkošanu Ukrainā, jūlija sākumā atbrīvots no apcietinājuma, un viņam liegts izbraukt no Latvijas. B. Aijo tika aizturēts 14. maijā Rīgas lidostā. Tiesa 16. maijā nolēma viņu apcietināt saistībā ar pret viņu sākto kriminālprocesu par aicinājumu vardarbīgi gāzt Latvijas valsts varu un vardarbīgi grozīt valsts iekārtu, kā arī par aicinājumu likvidēt Latvijas valstisko neatkarību. Iepriekš B. Aijo tika izraidīts no Ukrainas, jo, neievērojot iepriekš uzlikto aizliegumu iebraukt šajā valstī trīs gadus, kopā ar vēl diviem aktīvistiem maija sākumā tomēr centās nelegāli iekļūt Ukrainā. Tieši ar reisu no Ukrainas Aijo trešdien ieradās Rīgas lidostā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas