Beigusies bezmaksas augļu un dārzeņu dalīšana Latvijas skolās

0 komentāri

Noslēgusies programma Skolas auglis, kas piekto gadu pamatskolēniem nodrošināja bezmaksas augļus un dārzeņus. Šogad šajā projektā bija iesaistījies rekordliels skaits skolu.

Latvijas skolās septiņu veidu dārzeņi un augļi tika izdalīti no 3. novembra līdz 27. februārim, un piektajā programmas norises gadā sasniegts iesaistīto skolu rekords. Šogad tajā piedalījās 792 skolas, taču salīdzinājumā ar pirmsākumiem skolu skaits palielinājies pusotru reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā mācību gadā programmā Skolas auglis pa konveijera lenti no šīs noliktavas līdz pamatskolēniem dažādos Latvijas reģionos aizslīdējuši apmēram 1600 tonnu burkānu. Kooperatīvā saimniecība Baltijas dārzeņi ir viena no 129 šā gada piegādātājiem, un dārzeņu audzētāji jau ir iepirkuši sēklas nākamajam gadam.

Skaties foto un video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas