Beidzot! Kaitinošajām velorikšām tiks noteikti stingrāki mēri

0 komentāri

Sākoties vasaras sezonai, Rīgā pastiprināti ierobežos tā dēvēto velorikšu aktivitātes, piemēram, aizliedzot skaņu pastiprinošu ierīču izmantošanu un regulējot arī to vizuālo izskatu.

Nav nekāds noslēpums, ka Rīgas iedzīvotājiem un viesiem par velorikšu darbību lielākoties ir izveidojies negatīvs priekšstats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažkārt siltajā vasaras sezonā tās var aizņemt pat lielu daļu laukuma, veidot drūzmu un skaļi uzvesties, jo tiek ieslēgti mūzikas atskaņotāji un ne visiem šī mūzika patīk.

Tāpat velorikšu vadītājiem nereti tiek pārmesta tūristu apkrāpšana, pieprasot neadekvāti lielu samaksu par pavisam niecīga maršruta veikšanu. Velorikšas var pārvietoties konkrētu maršrutu ietvaros pārsvarā pa Vecrīgu un Rīgas centru, bet nereti ir redzēts, ka rikša brauc daudz tālāk par pilsētas centru, traucējot arī automašīnas un arī gājējus.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas