Beidzot īsta ziema! Slēpošanas kalnus steidz apmeklēt gan lieli, gan mazi

0 komentāri

Latvijā aktīvās atpūtas cienītāji visas šīs brīvdienas  dienas izbauda ziemas priekus – beidzot darboties sākušas aktīvās atpūtas vietas.

Ir atvērts Žagarkalns, Milzkalns, “Riekstukalns”, Ozolkalns, Reiņa trase, Kamparkalns, Kordes trase, Kaķīškalns un Lemberga hūte. Vairākās pilsētās iedzīvotājiem tiek piedāvātas arī privātu sporta kompleksu vai pašvaldību nodrošinātas distanču slēpošanas iespējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziemas prieku baudītājiem Rīgā ir iespēja slēpot Uzvaras parka izveidotajā apļa trasē 400 metru garumā un nākamnedēļ tiks atvērta arī slidotava. Darbu šodien sācis arī Mežaparka estrādē esošais Rīgas sniega parks. Distanču slēpošanas trases pieejamas arī Siguldā un Priekuļos un laiks ziemas sporta veidiem solās būt labvēlīgs arī turpmāk.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas