Bēgļiem būs problēmas. Ir jārēķinās, ka viņi nonāks sociālajos dienestos, apliecina Drošas mājas vadītāja

0 komentāri

Ir jārēķinās, ka bēgļiem būs problēmas un viņi kļūs par sociālo dienestu klientiem, tā intervijā 900 sekundēm apliecina patvēruma Droša māja vadītāja Sandra Zalcmane.

Tuvojas brīdis, kad  Latvija uzņems pirmos patvēruma meklētājus, lai izpildītu solījumu kopumā uzņemt 776 personas. Kā norāda patvēruma Drošā māja vadītāja, ir jārēķinās ar to, ka bēgļi būs sociālo dienestu klienti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zalcmane apliecina, ka, uzņemot patvēruma meklētājus, visgrūtāk klāsies pašvaldībām, bet viņa vērš uzmanību arī uz problēmām ar naudas trūkumu. “Šobrīd neredzu, kāds ir finansējums, par kuru tiks uzņemti pirmie bēgļi janvārī,” teic Drošās mājas vadītāja.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas