BBC uzņemtais seriāls par Krievijas iebrukumu Daugavpilī ir “absolūti nepieļaujama rīcība” – uzskata iedzīvotāji

0 komentāri

“Kā jūs vērtējat Lielbritānijas sabiedriskās raidorganizācijas BBC rīcību, uzņemot televīzijas pārraidi, kurā tiek attēlots un izspēlēts scenārijs par mūsdienās notiekošu Krievijas iebrukumu Latvijā?” Atbildot uz šo jautājumu, lielākā daļa jeb 46% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju norādījuši – uzņemt šādu filmu ir “absolūti nepieļaujama” rīcība, atklāj GFK veiktais pētījums.

Tikmēr piektā daļa aptaujāto pret šo fikciju izturas mierīgi – 20% norāda, ka tas ir pilnīgi pieļaujami, jo tā ir māksla un izklaide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā gandrīz trešdaļa respondentu – 29% – atzīst, ka ir grūti spriest, kā vērtēt izdomāto Krievijas iebrukumu kustīgajās bildēs.

Savukārt 4% aptaujāto saka, ka viņiem ir vienalga, ko rada un rāda britu BBC vai arī viņus šis fakts vispār neinteresē.

Jauna britu seriāla videokadri rada satraukumu: Daugavpilī sākas grautiņi, iesaistās ”zaļie cilvēciņi”

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas