Barišņikovs atgriezies Rīgā un augustā uzstāsies uz operas skatuves

0 komentāri

Šodien notika preses konference, kurā informēja par baletdejotāja un aktiera Mihaila Barišņikova monoizrādes Vēstule cilvēkam gaidāmajām viesizrādēm Rīgā. Pasākumā piedalījās Mihails Barišņikovs un Andrejs Žagars.

Rīgā dzimušais izcilais baletdejotājs Mihails Barišņikovs preses konferencē atzina, ka savas latviešu valodas zināšanas ir saglabājis, bet izteikties latviski nu jau kļuvis daudz grūtāk.

Mihails Barišņikovs

Esmu kā suns – latviski visu saprotu, bet parunāt nevaru.

Monoizrādē Mihails Barišņikovs atveido 20. gadsimta izcilo baletdejotāju Vāclavu Ņižinski. Izrādes pamatā ir Ņižinska dienasgrāmatas, kurās dokumentētas mākslinieka pārdzīvojumi un izgaismots viņa garīgās veselības sabrukumu. Viesizrādes Rīgā plānotas mākslinieka pasaules turnejas laikā. Iestudējums tapis kopdarbībā ar pasaulslaveno režisoru un amerikāņu avangarda klasiķi Robertu Vilsonu. Viesizrādes Rīgā organizēs Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds.

FOTO

Par Barišņikova viesizrādēm plašāk skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas