Baltijas valstīs būtiski palielinājušās bažas par iespējamu karu

0 komentāri

Baltijas valstīs būtiski palielinājušās bažas par iespējamu karu. Tā liecina šodien publiskotie starptautiska pētījuma dati.

Vēl pirms gada vien reto Baltijas valstīs uztrauca kara draudi. Bet tagad situācija būtiski mainījusies. Iedzīvotāju skaits, kuri ir nobažījušies par karu, Igaunijā sasniedzis 24%, Lietuvā 21%, bet Latvijā šis satraukums valda katrā trešajā iedzīvotājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūsu valsts cilvēkus kara draudi uztrauc vairāk pat par veselību, mājsaimniecības rēķiniem, nodarbinātību, bērnu izglītību un valsts ekonomiku.

Ekspertu vērtējumā šāds sabiedrības noskaņojums ir saprotams un tajā ir jāieklausās politiķiem, lai tiktu pieņemti lēmumi, kas vairo drošības izjūtu.

Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis

Sabiedrība arī savā ziņā no politiķiem prasa adekvātu rīcību, kas tad tiek darīts, lai uzlabotu drošības situāciju. Tad atkal politiķu uzdevums ir mēģināt sabiedrībā tomēr radīt zināmu drošības sajūtu, ka – jā, mums ir drošības apdraudējums, bet vienlaikus, ka tiek darīts viss pietiekamais, lai sabiedrību aizsargātu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas