Baltijas valstis gatavas eksponēties prestižajā Venēcijas arhitektūras biennālē

1 komentārs
Baltijas valstis gatavas eksponēties prestižajā Venēcijas arhitektūras biennālē
Foto: LETA

Baltijas valstu vienotā ekspozīcija gatavojas vērt durvis Venēcijas arhitektūras biennāles apmeklētājiem.

Baltijas Paviljons piedāvā skatīties tālāk par ēku fasādēm, mērķtiecīgi apkopojot Baltijas reģiona laikmeta pārmaiņu liecības cilvēku veidotajā vidē. No pārrobežu infrastruktūras savienojumiem, Baltijas jūras un gaisa telpas līdz pat zemes dzīlēm. Arhitektiem nav padziļinātu zināšanu katrā no šīm disciplīnām, taču mēs varam palīdzēt saskatīt kopsakarības to starpā.

Baltijas Paviljons izcels šo procesu potenciālu būt bagātīgiem un operatīviem iedvesmas avotiem reģiona nākotnei – tā stāsta Baltijas paviljona kuratori.

Venēcijas Arhitektūras biennāles kurators ir godalgotais Čīles arhitekts Alehandro Aravena, kurš biennāles kopīgo saturisko uzstādījumu ir konceptuāli nodēvējis – Reporting from the Front. Alehandro Aravena sola šo biennāli veidot vēl atvērtāku plašākai auditorijai, vēršot uzmanību uz arhitektūras iespējām uzlabot telpiskās vides un sabiedrības dzīves kvalitāti.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Vienu reizi , jau eksponejas , gala rezultata - CIKS ! Miljoni , izkupeja gaisa , bet pelni , nosedas , karteja - macina !

    27.05.2016 10:50

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas