Baltijas jūrā izglābj vīrieti, kurš diennakti dreifējis laivā

0 komentāri

Svētdien, 26. jūlijā, plkst. 10.39 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju no Rīgas kuģu satiksmes dienesta, ka kravas kuģis RIG 11 jūras jūdzes (apmēram 20 km) no Rīgas ir novērojis dreifējošu piepūšamo gumijas laivu, kurā atrodas cilvēks, informē Jūras spēku flotes krasta apsardze.

MRCC Rīga nekavējoties norīkoja Krasta apsardzes dienesta dežūrkuģi KA-06 Gaisma doties uz notikuma vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laikā, kad Krasta apsardzes dienesta dežūrkuģis devās uz notikuma vietu, slikto laikapstākļu dēļ cietušais pārkrita pār laivas bortu. Kuģim RIG tika dots rīkojums nolaist glābšanas laivu un sniegt palīdzību cietušajam. Kuģis KA – 06 Gaisma devās uz kuģi RIG, lai paņemtu cietušo un viņa peldlīdzekli un nogādātu viņu uz Jūras spēku flotiles piestātni Buļļupē, kur viņus jau gaidīja Neatliekamā medicīniskā brigāde.

Pēc cietušā vārdiem, viņš dreifā ir pavadījis veselu diennakti. Saskaņā ar Krasta apsardzes dienesta informāciju gadījums varēja beigties arī ne tik veiksmīgi, jo peldlīdzeklis, kurš ir nopērkams lielākajā daļā lielveikalu, neatbilsts kuģošanai atklātā jūrā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas