Baltijas iedzīvotāji visdrošāk jūtas savās mājās, mazāk pasargāti – uz ielas

0 komentāri

Baltijas valstīs cilvēki visdrošāk jūtas paši savās mājās – tikai 15% iedzīvotāju Latvijā un Lietuvā un 10% Igaunijā satrauc varbūtība, ka fiziska vardarbība varētu tikt vērsta pret viņiem pašu mājās. Turpretī daudz mazāk par savu drošību cilvēki pārliecināti, atrodoties uz ielas, secināts ERGO Drošības indeksa aptaujā.

Salīdzinot Baltijas valstis, ārpus mājas visdrošāk jūtas igauņi – 32% aptaujāto atzinuši, ka bažījas par savu drošību, atrodoties uz ielas. Savukārt Latvijā un Lietuvā attiecīgi 45% un 46% iedzīvotāju atzīst, ka viņu drošība uz ielas varētu būt apdraudēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pētījuma rezultāti rāda, ka kopumā gandrīz piekto daļu Baltijas iedzīvotāju satrauc tas, ka viņi varētu piedzīvot seksuālu vardarbību. 24% Latvijas iedzīvotāju par ticamu pieļauj arī iespējamību, ka viņiem varētu uzbrukt tautības, reliģiskās pārliecības vai seksuālās orientācijas dēļ. Cilvēkus Lietuvā un Igaunijā šāda varbūtība satrauc mazāk – attiecīgi 16% un 15%.

Pieaug interese un izpratne par dažādiem dzīvības un veselības apdrošināšanas risinājumiem. Turklāt papildus uzkrāšanai iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas tādus papildapdrošināšanas veidus kā nelaimes gadījumu apdrošināšana, smagu saslimšanu vai dzīvības riska apdrošināšanu,” norāda Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas