Balsu pirkšanas dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, domā iedzīvotāji

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 71% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka skandāla par iespējamo balsu pirkšanu dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

15% ir pretējās domās un nedomā, ka Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, savukārt vēl 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Tikmēr puse jeb 51% aptaujāto Latvijas domā, ka atbilstošākā rīcība gadījumā, ja tiks konstatēts, ka ir notikusi balsu pirkšana, būtu Dzintara Zaķa aiziešana no politikas. Ceturtā daļa (26%) uzskata, ka atbilstošākā rīcība būtu kāda no Vienotības līderiem atkāpšanās. Savukārt 4% iedzīvotāju uzskata, ka šādā gadījumā vainīgajam jāstājas tiesas priekšā, bet vēl 4% ir pārliecināti, ka Vienotībai kā partijai būtu jāaiziet no politikas, bet 3% iedzīvotāju norādījuši, ka, viņuprāt, Vienotībai būtu jāaiziet no koalīcijas. 2% iedzīvotāju uzskata, ka gadījumā, ja tiktu konstatēts, ka ir notikusi balsu pirkšana, būtu jāanulē vēlēšanu rezultāti un jārīko atkārtotas vēlēšanas. Pārējie norādījuši citu atbilžu variantu. Vēl 7% iedzīvotāju nav spējuši sniegt konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas