Balsu pirkšanas dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, domā iedzīvotāji

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 71% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka skandāla par iespējamo balsu pirkšanu dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

15% ir pretējās domās un nedomā, ka Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, savukārt vēl 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr puse jeb 51% aptaujāto Latvijas domā, ka atbilstošākā rīcība gadījumā, ja tiks konstatēts, ka ir notikusi balsu pirkšana, būtu Dzintara Zaķa aiziešana no politikas. Ceturtā daļa (26%) uzskata, ka atbilstošākā rīcība būtu kāda no Vienotības līderiem atkāpšanās. Savukārt 4% iedzīvotāju uzskata, ka šādā gadījumā vainīgajam jāstājas tiesas priekšā, bet vēl 4% ir pārliecināti, ka Vienotībai kā partijai būtu jāaiziet no politikas, bet 3% iedzīvotāju norādījuši, ka, viņuprāt, Vienotībai būtu jāaiziet no koalīcijas. 2% iedzīvotāju uzskata, ka gadījumā, ja tiktu konstatēts, ka ir notikusi balsu pirkšana, būtu jāanulē vēlēšanu rezultāti un jārīko atkārtotas vēlēšanas. Pārējie norādījuši citu atbilžu variantu. Vēl 7% iedzīvotāju nav spējuši sniegt konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas