Bailēs no sodiem Rīgas sabiedriskajā transportā arvien mazāk cilvēku brauc “par zaķi”

0 komentāri

Bezbiļetnieku skaits Rīgā ir samazinājies, un nozares eksperti pieļauj, ka viens no galvenajiem iemesliem varētu būt lielie sodi.

Ja martā pieķerto bezbiļetnieku skaits krietni pārsniedza 6 000, tad jūnijā sods piemērots nedaudz vairāk kā 5300 pārkāpējiem. To varot izskaidrot gan ar to, ka siltajā gada laikā cilvēki pamet Rīgas ielas, gan ar sodu palielināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja agrāk bija tā, ka viņi plūda pūļiem, tagad ir tā, ka citkārt visu dienu nobraukāju un gadās, ka reti kādu sastopu bezbiļetniekus,” teic Rīgas Satiksmes kontrolieris Mārtiņš Cērpa.

Rīgas satiksmē nav statistikas, kas raksturo vidējo bezbiļetnieku, bet kontrolieru novērojumi liecina, ka visbiežāk tie ir cilvēki, kuri par biļeti nemaksā principa pēc, nevis tādēļ, ka to nevar atļauties.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas