Aviopasažieri tagad Krievijas vietā izvēlas Rietumvalstis, atzīst lidostas Rīga vadītājs

0 komentāri

Šā gada laikā samazinājies pasažieru skaits uz austrumiem, bet palielinājies pretējā virzienā, tā intervijā LNT raidījumam 900 Sekundes saka Lidostas Rīga vadītājs Andris Liepiņš.

Vērtējot pasažieru plūsmu, Liepiņš norādīja uz pozitīvām tendencēm un pieļāva, ka šogad varētu tikt pārsniegts vienā gadā apkalpoto pasažieru maksimālais skaits. Pozitīvo tendenci viņš skaidro ar degvielas cenu samazinājumu un pieaugošo iedzīvotāju rocību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lidostas Rīga vadītājs norāda, ka ir samazinājusies aviopasažieru plūsma Krievijas virzienā, taču vairāk kļuvis to cilvēku, kas vēlas doties uz Rietumvalstīm.

Intervija ar Andri Liepiņu:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas