Avāriju statistika: Trešdaļa no bojāgājušajiem ir gājēji

0 komentāri

Viena trešā daļa no Latvijā ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušajiem ir gājēji, atzina atbildīgās amatpersonas.

Galvenie ceļu satiksmes negadījumu cēloņi ir pārgalvība, ātruma pārsniegšana, neuzmanība, gājēju atrašanās uz brauktuves tiem neparedzētās vietās, kā arī alkohola lietošana pirms sēšanās pie stūres, atzina Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis:
Avārijās vainojams nevis policistu trūkums, bet gan tas, kādā stāvoklī šoferi sēžas pie stūres.

Šogad ceļu satiksmes gadījumos dzīvību zaudējuši 119 cilvēki, kas ir par 17,8% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika posmā. Šis gads iezīmējies ar tendenci, ka vienā avārijā iet bojā uzreiz vairāki cilvēki.

Portāls SKATIES jau ziņoja, ka Saeimā iesniegti grozījumi, kas paredz palielināt sodus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Sodus varētu palielināt būtiski tiem, kuri atkārtoti pārkāpuši atļauto ātrumu par vairāk nekā 20 kilometriem stundā, iepriekš stāstīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Paredzams, ka tuvākajā laikā noslēgsies arī pieteikšanās konkursam par 20 stacionāro fotoradaru iegādi. Izskanējis, ka pirmie fotoradari uz ceļiem parādīsies līdz gada beigām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas