Automašīnu Rīgā kļūst arvien vairāk. Arī ar 1000 jaunām stāvvietām var nepietikt…

0 komentāri

Lai risinātu automašīnu novietošanas problēmu Rīgas iekšpagalmos, nākamgad galvaspilsētā plāno izbūvēt vairāk nekā 1000 jaunu autostāvvietu. Tomēr, kā izrādās, tas ir tikai piliens jūrā.

Ķengaraga iedzīvotājs Valdis cenšas pabeigt darbu ne vēlāk kā piecos vakarā. Ap šo laiku pie viņa daudzdzīvokļu mājas vēl ir, kur novietot mašīnu. Stāvvietu trūkuma problēma iekšpagalmos samilzusi visā Rīgā. Ir nepieciešami vairāki tūkstoši jaunu stāvvietu, tās ir vajadzīgas gandrīz katrā mikrorajonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta datiem, automašīnu skaits pilsētas ielās ir atgriezies pirmskrīzes līmenī. Pirms tam dome solīja, ka risināšot problēmu, bet tagad atzīst, ka iekšpagalmos stāvvietu skaitu palielināt nevarot.

Nākamgad pašvaldība plāno uzbūvēt vairāk nekā 1000 jaunu automašīnu stāvvietu. Apmēram 400 vietas plānotas Dzelzavas ielā, vēl 450 – Kurzemes prospektā, 130 – Rostokas ielā un 150 – Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielā.

Pļavniekos, Keldiša ielā, zaļajā zonā starp ietvi un ielu tiks izbūvētas 150 jaunas “parkošanās” vietas. Ir iespējams, ka tādēļ nāksies nozāģēt arī dažus kokus. Pašvaldības policijas prioritāte ir Rīgas centrs. Auto novietošanu iekšpagalmos tā pārbauda tikai tad, ja kāds ir pasūdzējies.

Šogad Pašvaldības policija noformējusi vairāk nekā 5 tūkstošus protokolu par mašīnu novietošanu iekšpagalmos. 2561 protokols ir par Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, kad braucamais traucē satiksmei vai atrodas uz ietves.  Un vēl 2 641 protokols noformēts par automašīnas novietošanu apstādījumos. Neskatoties uz bargo sodu – līdz 350 eiro – spēkratu likšana iekšpagalmos ir viens no populārākajiem pārkāpumiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas