Autobraucēju zināšanai! Netālu no Bauskas ceļi var būt apledojuši

0 komentāri

Otrdien braukšanas apstākļi uz Latvijas ceļiem ir vērtējami kā apmierinoši, taču Bauskas apkaimē ceļi var būt apledojuši, tāpēc šoferi ir aicināti uzmanīties, informē Latvijas Valsts ceļi.

Otrdienas rītā braukšana pa valsts autoceļiem ir apmierinoša, apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem autoceļiem vien Bauskas virzienā no Iecavas līdz Grenctālei, kā arī pa reģionālajiem autoceļiem Bauskas apkaimē. Sākot no 4.00 rītā ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 13 Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veikušas slideno posmu kaisīšanu Bauskas apkaimē un preventīvu kaisīšanu posmā Bīriņu pagrieziens – Ainaži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā nokrišņi nav gaidāmi. Jāatceras, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu. Tā ir vērsta uz braukšanai bīstamu apstākļu uzlabošanu normatīvi noteiktā laikā, tāpēc jārēķinās ar to, ka satiksmes apstākļi ziemā var mainīties strauji.

Foto

LVC mājaslapā lvceli.lv ir pieejama skaidrojošā informācija par ceļu ziemas uzturēšanas specifiku un prasībām, kā arī interaktīvā ceļu karte, kur attēloti aktuālie braukšanas apstākļi valsts galvenajos autoceļos.

Autobraucēji ir aicināti ziņot par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem, ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem VAS Latvijas Valsts ceļi pa diennakts tālruni: 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas