Auto kontrabandas “shēma” valstij nodarījusi 200 000 eiro zaudējumus

0 komentāri

Atklātās ekskluzīvo automašīnu kontrabandas shēmas īstenotāji valstij nodarījuši zaudējumus vismaz 220 000 apmērā.

Valsts ieņēmumu dienests šodien norādīja, ka pagaidām lietā figurē 28 automašīnas, bet esot skaidrs, ka to ir daudz vairāk, tāpēc arī valstij nodarītie zaudējumi, visticamāk, esot lielāki. Zaudējumus radījis nenomaksātais pievienotās vērtības nodoklis un muitas nodoklis par kontrabandas mašīnām, ko Latvijā ieveda no Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tik vienkārši reģistrējot auto no Krievijas ar viltotiem dokumentiem, zaudējumi ir valstij nodarīti milzīgi. Mums ir jānoskaidro, cik tad šādu auto ir bijuši, un tad mēs arī nāksim klajā ar konkrētiem skaitļiem, konkrētiem aprēķiniem, kāds tad mums būs kopējais nodarītais zaudējums valsts budžetam,” saka VID Muitas policijas pārvaldes direktors Kaspars Podiņš.

Par kontrabandas shēmu aizdomās tur četrus cilvēkus. Tāpat aizdomās turamo statuss šajā lietā piemērots trim Ceļu satiksmes drošības direkcijas auto galvenajiem reģistratoriem. CSDD saistībā ar notikušo sākta dienesta pārbaude, tomēr patlaban direkcijā uzskata, ka tās darbinieki nekādus noteikumus nav pārkāpuši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas