Austrumu partnerības samita laikā lidostā gaidāmi pamatīgi drošības un satiksmes ierobežojumi

0 komentāri

Austrumu partnerības samita laikā Rīgā 21. un 22. maijā lidostas Rīga pasažieri aicināti ierasties vismaz trīs stundas pirms paredzētā reisa. Tas saistīts sakarā ar vērienīgiem drošības pasākumiem samita laikā, kad arī starptautiskajā lidostā Rīga paredzēti būtiski ierobežojumi, ziņo Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.

”Jāakcentē, ka 21. un 22 .maijā lidostas Rīga terminālī varēs iekļūt tikai pasažieri un darbinieki. Pasažieru sagaidītāji un pavadītāji terminālī nevarēs iekļūt!” norāda Sarmīte Rinmane, ”ņemot vērā, ka šajās dienās būtiskas izmaiņas paredzētas satiksmes organizācijā, kas skars piebraukšanas ceļus un lidostas autostāvvietas, aicinām pasažierus uz lidostu doties ar sabiedrisko transportu. Automašīnu īstermiņa un ilgtermiņa novietošana būs iespējama tikai autostāvvietā P3.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starptautiskā lidosta Rīga aicina pasažierus un lidostas viesus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas