Austrieši izdod grāmatu par Latviju – ”Latvijas un latviešu redzējumu ar austriešu acīm’’

0 komentāri
Austrieši izdod grāmatu par Latviju –  ”Latvijas un latviešu redzējumu ar austriešu acīm’’
LETA

30. maijā Latvijas vēstniecībā Vīnē viesojās Austrijas Štīrijas federālās zemes kultūras biedrības Achteck pārstāvji, lai vēstniecībai dāvinātu jauniznākušo grāmatu “Vai sarkani apšu gali… Trägt die Espe rote Spitzen…”

Grāmatas nosaukums ņemts no latviešu tautasdziesmas, tajā ir teksti vācu un latviešu valodā, un tā tapusi, pateicoties austriešu kultūras biedrības iniciatīvai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grāmatas izdevējs Bernhards Valta (Bernhard Valta), pasniedzot dāvanu, grāmatu raksturoja kā ”Latvijas un latviešu redzējumu ar austriešu acīm’’.

Plašo Latvijas kultūrvides, valsts, dabas un tradīciju raksturojumu un fotogrāfiju klāstu papildina arī grāmatai pievienotais latviešu un austriešu kopīga mūzikas koncerta ieraksta disks.

Vēstnieks Edgars Skuja Štīrijas federālās zemes pārstāvjiem izteica pateicību par ieguldīto darbu grāmatas veidošanā un izdošanā, akcentējot, ka tā ir tapusi īpaši nozīmīgā laikā – šogad tiek atzīmēta Latvijas un Austrijas diplomātisko attiecību nodibināšanas 95. gadadiena un 25. gadadiena, kopš Austrija atzina Latvijas neatkarības atjaunošanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas