Austrieši izdod grāmatu par Latviju – ”Latvijas un latviešu redzējumu ar austriešu acīm””

0 komentāri

30. maijā Latvijas vēstniecībā Vīnē viesojās Austrijas Štīrijas federālās zemes kultūras biedrības Achteck pārstāvji, lai vēstniecībai dāvinātu jauniznākušo grāmatu “Vai sarkani apšu gali… Trägt die Espe rote Spitzen…”

Grāmatas nosaukums ņemts no latviešu tautasdziesmas, tajā ir teksti vācu un latviešu valodā, un tā tapusi, pateicoties austriešu kultūras biedrības iniciatīvai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grāmatas izdevējs Bernhards Valta (Bernhard Valta), pasniedzot dāvanu, grāmatu raksturoja kā ”Latvijas un latviešu redzējumu ar austriešu acīm””.

Plašo Latvijas kultūrvides, valsts, dabas un tradīciju raksturojumu un fotogrāfiju klāstu papildina arī grāmatai pievienotais latviešu un austriešu kopīga mūzikas koncerta ieraksta disks.

Vēstnieks Edgars Skuja Štīrijas federālās zemes pārstāvjiem izteica pateicību par ieguldīto darbu grāmatas veidošanā un izdošanā, akcentējot, ka tā ir tapusi īpaši nozīmīgā laikā – šogad tiek atzīmēta Latvijas un Austrijas diplomātisko attiecību nodibināšanas 95. gadadiena un 25. gadadiena, kopš Austrija atzina Latvijas neatkarības atjaunošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas