Atklāj klīniku strauja dzīvesveida un stresa izraisītu slimību ārstēšanai

0 komentāri

Šodien Rīgas klusajā centrā, Dzirnavu ielā 16, durvis vēris veselības centrs “Vivendi”, kas specializējas strauja dzīvesveida un stresa izraisītu slimību ārstēšanā, aģentūru LETA informēja centra pārstāve Tanita Tamme.

Centra speciālisti palīdzēs veģetatīvās distonijas, izdegšanas sindroma, miega traucējumu, anoreksijas, bulīmijas, liekā svara, muguras un galvas sāpju, kā arī sirds veselības problēmu gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā jaunajā ārstniecības iestādē strādās 11 speciālisti, tajā skaitā sāpju ārste un neiroloģe, kardioloģe, iekšķīgo slimību ārsts un “Cigun” nodarbību speciālists, divi psihoterapeiti, psihiatre, divas uztura speciālistes un divi fizioterapeiti, kā arī masāžas speciāliste.

Centra apmeklētāji varēs gan konsultēties ar ārstiem speciālistiem un veikt diagnostiskus izmeklējumus, gan apmeklēt atbalsta grupas un piedalīties centra rīkotos izglītojošos pasākumos.

Iestādes direktore Agita Lazdiņa pauž pārliecību, ka veselības vērtību cilvēki spēj novērtēt tikai tad, kad tā ir nopietni iedragāta. Viņa norāda, ka lielākā daļa mūsdienu slimību ir saistītas ar dzīvesveidu, vidi, sociāliem apstākļiem, stresa līmeni un reakciju uz to, kā arī ikdienas paradumiem.

“Zāles sniedz atvieglojumu, tomēr, lai slimībai neļautu progresēt, ir jāstrādā ar sevi pašam un tas nemaz nav viegli. Tieši tāpēc ir radīts veselības centrs “Vivendi” – vieta, kur pacients tiek rūpīgi uzklausīts, ārstēšanā piedalās profesionāļu komanda, kas efektīvi spēj risināt veselības problēmas un vienlaikus rosina uzsākt dzīvesstila ieradumu maiņu, lai saglabātu veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā,” saka Lazdiņa.

Veselības centrs “Vivendi” ir uzvarējis Rīgas pilsētas pašvaldības un AS “Swedbank” organizētās grantu programmas “Atspēriens” konkursā, kā rezultātā saņēmis finansiālu atbalstu darbības uzsākšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas