Atgūt atņemtās tiesības būs vēl grūtāk. Spēkā stājas jauns likums!

44 komentāri
Atgūt atņemtās tiesības būs vēl grūtāk. Spēkā stājas jauns likums!
Foto: F64

Lai atjaunotu savas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, kas atņemtas uz laiku līdz vienam gadam, šoferiem turpmāk būs jākārto teorētiskais ceļu satiksmes noteikumu eksāmens.

Šādas izmaiņas Ceļu satiksmes likumā ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma Saeima. Patlaban nav noteikta konkrēta kārtība, kā personas var atjaunot savas autovadītāja tiesības, ja tas atņemtas uz laiku līdz vienam gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likums nosaka tikai procedūru personām, kurām tās atņemtas uz vienu gadu vai ilgāk. Saeimā šodien lēma arī par to, ka turpmāk autovadītāji vairs nedrīkstēs arī darboties ar piezīmjdatoriem, planšetdatoriem un citām viedierīcēm. Patlaban šoferi pie stūres nedrīkst runāt pa telefonu, ņemot rokā tālruņa klausuli. Jaunā kārtība stāsies spēkā jau no 1. janvāra.

Foto

44 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis
  +6

  Jānis

  Tad jau ar likumu aizliedzam lietot radio un citas auto priekšējā panelī izvietotās pogas, atpakaļskata spoguļos arī nedrīkst skatīties, jo tiek novērsta uzmanība no ceļa priekšā :)

  10.12.2015 16:44

 • tupars
  +6

  tupars

  Es atvainojos vai pa logu vares paskatities

  10.12.2015 16:26

 • šoferis
  +4

  šoferis

  Galvenais lai neaizliedz acis mirkšķinat!:D

  13.12.2015 23:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas