Atbalsti Latvijas dzemdību namus, ēdot cepumus!

0 komentāri

Divās Latvijas slimnīcās, kur pasaulē tiek sagaidīts visvairāk mazuļu – Rīgas Dzemdību namā un Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā –, par ziedojumiem plānots iegādāties zīdaiņu dzeltes diagnostikas iekārtas 14 tūkst. eiro vērtībā. Atbalstīt akciju var ikviens – vienkārši ēdot cepumus!

Ārkārtīgi daudziem jaundzimušajiem – pusei laikā dzimušu bērnu un 85% priekšlaikus dzimušo bērnu – tiek konstatēta zīdaiņu dzelte, ko izraisa augsts bilirubīna līmenis asinīs. Lai to diagnosticētu, šobrīd metode ir visai nepatīkama – jādur vēnā vai papēdī, kas ir lieks pārdzīvojums gan mazajam, gan jaundzimušā vecākiem. Tāpēc iekārta, kas analīzi var veikt caur ādu, bērnam pilnīgi nesāpīgi, bijusi gan Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas, gan Rīgas Dzemdību nama tuvākajos plānos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad, ir uzsākta akcija, ar kuru, pērkot Selgas cepumus, no katras cepumu paciņas šim mērķim tiks ziedots 1 eirocents. Lai arī kopumā tie būs vien aptuveni septiņi tūkstoši eiro katrai no slimnīcām, tās tik un tā ir pateicīgas par finansiālu atbalstu.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas