ASV neizslēdz Krievijas iebrukumu Baltijas valstīs

1 komentārs

ASV Aizsardzības ministrija pirmo reizi kopš Padomju Savienības sabrukuma pārskata un atjaunina savus plānus iespējamam bruņotam konfliktam ar Krieviju, ieskaitot Krievijas iebrukumu Baltijas valstīs.

Šie Pentagona plāni atspoguļo jaunu ģeopolitisko realitāti, kurā Krievija vairs nav potenciāla partnere, bet kļuvusi par potenciālu draudu. Turklāt ASV plāni koncentrēti uz Krievijas iebrukumiem Baltijas valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālis Raimonds Graube raidījumā 900 Sekundes pauda, ka Krievijas militārās aktivitātes pie Latvijas robežas pēdējā laikā kļuvušas biežākas un intensīvākas. Taču – lai arī “Krievija ir nemierīgs kaimiņš, šīs aktivitātes nav racionāli izskaidrojamas”, sacīja R. Graube. Viņš skaidroja, ka situāciju saistībā ar Krieviju nevarētu raksturot kā draudīgu militārā izpratnē, taču šādas provokācijas nejaušības vienmēr spēlē lomu un palielina konflikta draudus. “Tas var radīt konfliktus, ko neviens neprognozē un neplāno. Šis modelis ir universāls, un atceroties mūsu vēsturi, kā arī Eiropas vēsturi, šādas darbības paaugstina iespējamus konfliktus,” sacīja R. Graube.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kents
    +2

    Kents

    Nu bet proootams. Kaut kā jau jāuztur masu histēriju un psihozi, tāpēc arī neizslēdz.

    22.09.2015 13:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas