Asinspirts Parīzē raisījusi nemieru un bažas Latvijas iedzīvotājos

0 komentāri

Drošības dienesti un politiķi apgalvo, ka Latvijā situācija ir droša un nekas līdzīgs Parīzes traģēdijai notikt nevar. Tomēr aizvadītās nakts teroristu uzbrukumi arī cilvēkos Latvijā ir radījuši nemieru un bažas.

Daudziem Cēsu iedzīvotājiem šī diena iesākās kā ierasta brīvdiena. Daudzi jaunākās ziņas par notikumiem Parīzē nav dzirdējuši, tāpēc uzzinot par teroristu uzbrukumiem jūtas šokēti un nedroši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daudzi LNT ziņu uzrunātie cēsnieki uzskata, ka esam pietiekoši tālu no notikumu epicentra, tāpēc esam drošībā. Tomēr daļa cilvēku ir nopietni nobažījušies.

Daudzi iedzīvotāji, pat neiedziļinoties detaļās, teroristu uzbrukumus saista ar nelegālajiem imigrantiem. Tieši viņu pieplūdums Eiropā griežot teroristu dzirnavas.

Cilvēki cer, ka Latvija nav teroristu redzeslokā un šeit var justies droši, taču tai pat laikā drošības dienestiem jābūt ļoti modriem.

Vislabāk jūtas tie, kuri nezina un negrib zināt neko, kas notiek pasaulē. Viņu pārliecība ir, ka terorisms ir negācija un ja par to neko nezina, tad arī dzīvot ir vieglāk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas