Arvien vairāk cilvēku adoptē mājdzīvniekus no patversmēm

0 komentāri

Ar katru gadu arvien vairāk ir cilvēku, kuri patversmēs adoptē mājdzīvniekus. Šajā nedēļas nogalē šādu dzīvnieku saimniekiem un viņu mīluļiem notiks īpašs pasākums – patversmju un adoptēto dzīvnieku salidojums.

Uz adoptēto dzīvnieku salidojumu, kas šogad notiks jau sesto reizi, parasti atbrauc ne tikai tie, kuri ir paņēmuši suņus un kaķus no patversmes, bet ir arī tādi, kuri tikai to plāno.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņš Priede dzīvnieku patversmes un mājas zoodārza Mežvairogi speciālists

Tāpēc šis sestais pasākums ir vajadzīgs tam, lai cilvēki redzētu, ka patversme nav nekāda šausmīga bedre, kur suņi nonāk un dzīvo kaut kādās šausmīgās mokās, bet, lai cilvēki var redzēt, ka te var iepazīties ar savvaļas dzīvniekiem, var paņemt suņus pastaigāt, papriecāties.

Mežvairogos šobrīd mīt 100 suņu. Nedēļā vidēji nāk klāt 7 dzīvnieki un aptuveni tikpat daudz tiek pie jaunā saimnieka.

Šajā patversmē lielākā daļa dzīvnieku pirms nokļūšanas šeit klaiņoja ielās. Kad suns nonāk patversmē, viņa fotogrāfiju izvieto sociālajos tīklos, un bieži vien viņš tiek pie jaunā saimnieka diezgan ātri – cilvēki šobrīd ļoti labprāt ņem savu četrkājaino draugu tieši no patversmes.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas