Artusu Kaimiņu izdod administratīvai sodīšanai; pārkāpums – saistībā ar Suņu būdu

0 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārbaudē atklāja, ka, sākot pildīt Saeimas deputāta pienākumus, Artuss Kaimiņš joprojām bijis valdes loceklis uzņēmumā Suņu būda. Par neatļautu amatu savienošanu pienākas naudas sods – līdz 300 eiro, atņemot tiesības ieņemt valsts amatpersonas amatu.

Lai gan Kaimiņš vairs nav valdes priekšsēdētājs, KNAB lūdza Saeimai izdot viņu administratīvai sodīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Emocionāli krāšņā uzrunā no Saeimas tribīnes deputāts atzina, ka ir pieļāvis kļūdu. Viņš pauda gandarījumu, ka nonāks kopējā sarakstā ar tiem deputātiem, kuri jau ir izdoti sodīšanai.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas