Artilērijas Pagrabu vietā Daugavpilī jaunais nomnieks grasās izveidot kafejnīcu

0 komentāri

Nu jau zināms, ka Latvijā par slavenu kļuvušais latviskais klubs Daugavpilī Artilērijas Pagrabi, visticamāk, zaudēs savas iespējas turpināt darbu līdzšinējās telpās. Taču – kādi ir jaunā šo telpu īrnieka plāni? Izrādās, pagrabiņā plānots izveidot kafejnīcu.

Telpu, kurās tagad atrodas klubs Artilērijas Pagrabi, izsolē piedalījās divi pretendenti – Sergejs Bižāns un Jans Šumanas. Bižāna piedāvātā nomas maksa bija 2,35 eiro par kvadrātmetru mēnesī, un viņš plānoja izmantot telpas sabiedriskās ēdināšanas un izklaides iestādes, kafejnīcas-kroga vai kluba vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrs pretendents Jans Šumanas, kurš arī uzvarēja izsolē, solīja maksāt 3,88 eiro par kvadrātmetru mēnesī. Viņš plāno telpās izveidot kafejnīcu.

Negodīga izsole?

Jau ziņojām, ka Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) iepriekš pamatoja – izsole notiek, lai novērstu “valsts naudas izšķērdēšanu”. Tam gan kategoriski nepiekrīt kluba īpašnieks Andrejs Faibuševičs.

“Četrus gadus nevienam nevajadzīgu telpu pārbūve par iekārojamu izsoles objektu, ko tagad var piedāvāt par divas reizes lielāku cenu, ir bijusi “valsts naudas izšķērdēšana”,” uzskata Faibuševičs.

Tāpat viņš norāda, ka Artilērijas Pagrabi ir nesuši Latvijas vārdu pasaulē, turklāt tas ir bijis “lielā mērā unikāls integrācijas projekts”.

Tā izskatās ”naudas izšķērdēšana” VNĪ skatījumā – FOTO no telpām, pirms tajās ievācās Artilērijas Pagrabi

Telpas tagad:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas