Ārlietu ministrija izplata noderīgu informāciju Turcijā dzīvojošiem latviešiem

0 komentāri

Pēc traģiskajiem un asiņainajiem notikumiem Turcijas Ataruka lidostā Latvijas Ārlietu ministrija publicējusi informāciju, kur vajadzības gadījumā vērsties Latvijas iedzīvotājiem.

Proti, jaunāko informāciju Latvijas iedzīvotāji Turcijā var uzzināt, zvanot pa ārkārtas tālruni: +371 26 33 77 11.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Latvijas iedzīvotāji sazināties ar Konsulārā departamenta Palīdzības nodaļu var arī, rakstot uz e-pastu palidziba@mfa.gov.lv.

Otrdienas, 28. jūnija, vakarā Turcijas lielākās pilsētas Stambulas starptautiskajā lidostā Attaturk nogranduši vairāki spēcīgi sprādzieni. Pēc pēdējās Turcijas amatpersonu sniegtās oficiālās informācijas – terora aktos uzspridzinājušies trīs teroristi pašnāvnieki, bojā gājuši 28 cilvēki, 60 ievainoti.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vārdā izteicis visdziļāko līdzjūtību Turcijas tautai saistībā ar sprādzieniem Ataturka lidostā, Stambulā. Līdzjūtību izteicis arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

TEKSTA TIEŠRAIDE: Stambulas lidostā teroristi pašnāvnieki sarīko sprādzienus un apšaudi; 28 bojā gājušie un 60 ievainoti

Turcijas policija norāda, ka terora aktu, visticamāk, sarīkojuši Islāma valsts jeb Daesh kaujinieki. Viņi bijuši vairāki  – par to liecina gan trīs teroristu pašnāvnieku izraisīti sprādzieni, gan apšaudes lidostas teritorijā.

Aculiecinieki vēsta par kādu varonīgu policistu, kurš pievarējis un nogāzis uz zemes vienu no teroristiem, taču viņam tomēr izdevies detonēt spridzekli.

Turcijas iedzīvotājiem sociālajā tīklā Facebook aktivizēta ”I”m safe” (”Esmu drošībā”) pogas funkcionalitāte, ar kuru var apliecināt draugiem un ģimenei, ka tās lietotājs ir neskarts un drošībā. Šo funkcionalitāti Facebook ierasti izmanto teroraktu un citu nelaimju gadījumos.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas