Ar Latvijā uzņemtajiem bēgļiem slēgs savdabīgu “sadarbības līgumu”

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Ar Latvijā uzņemtajiem bēgļiem tiek plānots slēgt simbolisku sadarbības līgumu. Tā ietvaros iebraucējs apņemsies pēc iespējas ātrāk iemācīties latviešu valodu, kā arī atrast darbu, vēsta TV3 Ziņas.

Šim sadarbības līgumam gan būs vairāk ētiskas, ne juridiskas dabas spēks.

Tikmēr patlaban sabiedrību pamatīgi satraukusi iespaidīgā summa – 16 miljoni eiro –, ko saskaņā ar valdībā tapušo plānu plānots tērēt bēgļu vajadzībām.

Skaties foto:

Jau ziņots, ka valdība vakar, 29. septembrī, konceptuāli atbalstīja rīcības plānu bēgļu uzņemšanai, prasot gan vairākus uzlabojumus. Šķēpi tiek lauzti par kopējām projekta izmaksām un atbildību; kurai ministrijai tad nāksies uzņemties šo nastu – integrēt bēgļus.

Lai atskaitītos par padarīto, ministriju amatpersonas šodien, 30. septembrī, devās uz Saeimu. Deputātus, tāpat kā pārējo sabiedrību, visvairāk izbrīna 16 miljoni, kurus paredzēts tērēt bēgļu vajadzībām. Kamēr sociālajos tīklos cilvēki jau izrēķinājuši, cik izmaksās viens bēglis, tautas kalpi atzīst, ka viņiem ne mazākās skaidrības, no kurienes šo naudu rast, un, vai tas ir paredzēts šā vai nākamo gadu budžetos.

Skaties video un uzzini vairāk!

1 komentārs

TOP komentāri

  • sventa
    0

    sventa

    Katram līgumam ir paredzēti punkti,līguma laušanas gadījumam.Kas paredzēts šā līguma nepildīšanas gadījumā?

    01.10.2015 17:21

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas