“Ar jūsu ģimeni notikusi nelaime”. Policija aicina neiekrist uz šāda veida telefonzvaniem

0 komentāri

Aizkraukles iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturējuši divus iepriekš tiesātus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par krāpšanas gadījumiem Aizkrauklē. Vīriešiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Policija jau iepriekš informēja, ka Aizkrauklē septembrī reģistrēti septiņi gadījumi, kad zvanīts gados vecākiem cilvēkiem uz parastiem mājas tālruņiem un mēģināts izkrāpt naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienā gadījumā sievietei tika izkrāpti 600 eiro un zelta gredzens 500 eiro vērtībā. Krāpnieki stāstījuši, ka viņu radinieki nokļuvuši nelaimē, lai nebūtu nepatikšanas, nepieciešama konkrēta naudas summa. Krāpnieki tika aizturēti 30. septembrī, kad jau bija izkrāpuši vēl vienai gados vecākai sievietei 15 516 eiro.

Veicot operatīvos pasākumus, policisti aizturēja abus vīriešus un naudu atguva. Policijas darbinieki abus vīriešus, kuri ir rīdzinieki, aizturēja un ievietoja īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Sakarā ar uzsāktajiem kriminālprocesiem policijas darbinieki pārbaudīs vai noziedzīgās personas nav saistītas ar citiem līdzīgiem gadījumiem. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Policija atkārtoti atgādina iedzīvotājiem par drošības pasākumiem, ja tiek saņemti šāda veida zvani, nekavējoties zvanīt policijai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas