Aptauja: pēc pirmo bēgļu ierašanās Latvijā 32% iedzīvotāju sākuši vairāk raizēties par drošību

0 komentāri

Apritējusi nedēļa, kopš Latvijā ieradušies pirmie patvēruma meklētāji. TNS pētīja, vai redzot, kā tiek uzņemti pirmie bēgļi, mazinājušās iedzīvotāju bažas par sekām valstī, ko it kā varētu ieviest bēgļu ierašanās, piemēram, par to, ka tas varētu ietekmēt drošības situāciju.

Trešā daļa jeb 32% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka viņu bažas par drošības situāciju valstī saistībā ar patvēruma meklētāju uzņemšanu ir palielinājušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gandrīz puse jeb 47% aptaujāto atzīst, ka tās ir palikušas nemainīgas. Vēl 3% norādījuši, ka viņu bažas par drošības situāciju valstī saistībā ar patvēruma meklētāju uzņemšanu ir samazinājušās. Savukārt desmitā daļa (11%) akcentē, ka viņiem par šo jautājumu nav bažu. 7% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas