Aptauja: Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju Krievijas sankcijas neizjūt

0 komentāri
Aptauja: Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju Krievijas sankcijas neizjūt
Foto: J E Theriot / Flickr

Absolūtais vairākums – 83% – aptaujāto Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nedz veikalos, nedz citviet ikdienā neizjūt Krievijas ieviestās sankcijas, liecina pētījumu aģentūras sadarbībā ar LNT raidījumu ”900 sekundes” pētījums.

Tikmēr katrs desmitais (11%) Latvijas ekonomiski aktīvais iedzīvotājs atzinis, ka ir izjutis embargo sekas, bet 6% aptaujāto iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

7. augustā Krievija noteica ”pilnīgu embargo” lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no Eiropas Savienības (ES), ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs arī paziņoja, ka Rietumu produktu importa aizliegums ”ļaus attīrīt veikalu plauktus mūsu ražojumiem” un tas vietējiem lauksaimniecības preču ražotājiem ”dos lielisku iespēju un unikālus apstākļus produkcijas paplašināšanai, lai ieņemtu importa preču tirgu”. Tiesa gan Krievijā pēc tās ieviestā embargo Rietumeiropas precēm turpina augt pārtikas produktu cenas. Atsevišķos Krievijas apgabalos cenu pieaugums sasniedzis pat 60 %.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas