Aptauja liecina, ka tikai 6% iedzīvotāju būtu gatavi labprātīgi palīdzēt bēgļiem

2 komentāri

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju iesaistās bēgļu uzņemšanas problēmu risināšanā, piedāvājot dzīvesvietu, nākot talkā ar mantām, kas varētu noderēt patvēruma meklētājiem. Cik liela daļa sabiedrības patiesībā ir gatava palīdzēt?

Pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja liecina, ka 6% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem būtu gatavi brīvprātīgi iesaistīties ar patvēruma meklētāju uzņemšanu saistītās aktivitātēs. Tomēr absolūtais vairākums (89%) šādam solim gatavi nav, bet 5% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr aptaujā parādās kāds cits aspekts – 29% uzskata, ka Latvijas iedzīvotājiem būtu jābūt atsaucīgākiem pret patvēruma meklētājiem, tādējādi veicinot patvēruma meklētāju integrāciju Latvijas sabiedrībā. 57% tam nepiekrīt, bet 14% iedzīvotāju nav pauduši savu nostāju šajā jautājumā.

Bēgļu dzīve Muceniekos:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Regīna
  0

  Regīna

  Man ir bails pa mūsu Zēmi. Par Eiropu. Pa tiešam drīz 3.karš nāks... Man ir bails pa mūsu bērniem... ko viņi redzēs ??

  17.11.2015 20:01

 • Ha ha
  0

  Ha ha

  Ja 89% nācijas vēl ir saglabājuši veselo saprātu, tad mums vēl ir cerības... Katram saprātīgam cilvēkam jau sen ir skaidrs, ka reāli tie nav nekādi bēgļi, bet gan labi organizēti iebrucēji, kas tās dažas raudošās sievietes un bērnus kā vairogus stumj pa priekšu naivo eiropiešu iežēlināšanai...Ja tie tiešām būtu bēgļi, tad šajā (lieliski organizētajā) plūsmā jaunu, spēcīgu vīriešu, attiecībā pret sievietēm un bērniem, būtu jābūt ne vairāk kā 30% , tas pie pieņēmuma, ka katram ir tikai sieva un viens bērns...bet realitāti ļoti labi var redzēt tikai videoierakstos, jo fotogrāfijas jau masu apstrādes un dezinformācijas līdzekļos pamatā tiek publicētas tikai ar sievietēm un raudošiem bērniņiem...

  30.10.2015 10:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas