Aptauja: Latvijai nav tagad jārunā par totalitārisma noziegumiem un īpašumu atdošanu ebreju kopienai

0 komentāri

Vairāk nekā trešā daļa jeb 36% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt politiķu izteikumiem, ka Latvijai tieši prezidentūras pusgads būtu jāizmanto, lai runātu par totalitāro režīmu noziegumiem, kā arī īpašumu atdošanu ebreju kopienām, jo tā ir iespēja paust savu apņēmību vēsturiskā taisnīguma atjaunošanā.

Tikmēr lielākā daļa jeb 48% aptaujāto ir pretējās domās un tam nepiekrīt. Savukārt vēl 16% iedzīvotāju nav skaidra viedokļa šajā jautājumā.

Politiķi izteikušies, ka Latvijas prezidentūra ir īstais brīdis, lai tēlaini izsakoties – “prožektoru gaismā” runātu par totalitāro režīmu noziegumiem, kā arī par īpašumu atdošanu ebreju kopienai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas